H εκλογική διαδικασία εκλογής συνέδρων για το 2Ο Συνέδριο   του Κινήματος Αλλαγής, θα διεξαχθεί  την Κυριακή 03 Μαρτίου 2019  και ώρες 08:00 πμ  – 19:00 μμ . Δικαίωμα ψήφου έχουν τα μέλη του Κινήματος Αλλαγής.  Τα εκλογικά κέντρα για τις ΤΟ του Νομού Πιερίας και οι υποψήφιοι είναι:

ΤΟ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  :

ΑΙΘΟΥΣΑ  ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ, ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17-ΛΙΤΟΧΩΡΟ

Υποψήφιοι σύνεδροι  ΤΟ Δήμου Δίου Ολύμπου

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ                          ΟΝΟΜΑ                              ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΓΚΑΡΑΛΕΑΣ                        ΜΙΧΑΗΛ                            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2           ΚΡΕΜΕΤΗΣ                        ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                    ΧΡΗΣΤΟΣ

3           ΝΙΤΣΙΑΣ                            ΜΙΧΑΗΛ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4          ΝΟΥΛΑ                               ΣΟΦΙΑ                                 ΙΩΑΝΝΗΣ

5          ΤΟΥΜΑΡΑΣ                         ΑΣΤΕΡΙΟΣ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6          ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                      ΣΤΕΦΑΝΟΣ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7          ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ                          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8          ΣΑΚΚΑΣ                              ΘΕΟΦΑΝΗΣ                        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9         ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ                        ΧΡΗΣΤΟΣ                             ΚΛΕΑΡΧΟΣ

10        ΟΠΑΛΗΣ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 ΤΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ : ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ, ΑΓ. ΛΑΥΡΑΣ 24

Υποψήφιοι σύνεδροι  Τ.Ο. Δήμου Κατερίνης

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ                          ΟΝΟΜΑ                               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΔΑΜΙΔΗΣ                       ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ                        ΠΑΥΛΟΣ

2              ΓΚΛΑΡΑΣ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ                  ΔΑΜΙΑΝΟΣ                           ΚΥΡΙΑΚΟΣ

5              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ                   ΙΩΑΝΝΑ                               ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

6              ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ               ΑΝΔΡΕΑΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7              ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ                   ΘΕΟΔΩΡΟΣ                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8              ΚΕΡΟΓΛΟΥ                      ΚΥΡΙΑΚΗ                              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9              ΚΟΛΤΣΗ                         ΧΡΙΣΤΙΝΑ                             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10           ΚΟΣΙΦΑΣ                         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11           ΚΡΙΤΣΙΛΙΔΗΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

13           ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ                    ΜΑΡΙΑ                             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

14           ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

15           ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16           ΜΠΟΧΤΗ                         ΦΩΤΕΙΝΗ                          ΣΠΥΡΙΔΩΝ

17           ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ                            ΠΕΤΡΟΣ

18           ΝΤΑΝΤΑΜΗΣ                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΠΑΓΟΥΡΑΣ                      ΑΝΔΡΕΑΣ                            ΝΙΚΗΤΑΣ

20           ΠΑΤΡΑ                            ΟΥΡΑΝΙΑ                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21           ΠΑΤΣΙΟΥ                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

22           ΠΑΥΛΙΔΗΣ                      ΘΕΟΔΩΡΟΣ                        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

23           ΣΑΤΡΑΖΕΜΗΣ                 ΖΗΝΩΝ                              ΑΣΤΕΡΙΟΣ

24           ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

25           ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

26           ΤΑΒΑΝΤΖΗΣ                    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          ΙΩΑΝΝΗΣ

27           ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ              ΘΕΟΦΑΝΗΣ                        ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28           ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ                    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

29           ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ                   ΛΑΖΑΡΟΣ                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30           ΦΩΤΙΑΔΗΣ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

31           ΧΙΟΝΙΔΟΥ                     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

32           ΧΑΡΜΑΝΤΑ                     ΕΛΕΝΗ

 

ΤΟ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ :

ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΚΩΝ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 38, ΑΙΓΙΝΙΟ

Υποψήφιοι σύνεδροι ΤΟ Δήμου Πύδνας Κολινδρού

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ                          ΟΝΟΜΑ                               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ                         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2           ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                          ΜΗΝΑΣ                                ΠΕΤΡΟΣ

3            ΛΑΚΑΣΑΣ                             ΚΛΕΑΡΧΟΣ                           ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

4           ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ                   ΠΑΣΧΑΛΗΣ                            ΠΑΣΧΑΛΗΣ

5            ΡΑΛΛΗ                               ΗΡΩ                                       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 Για την Νομαρχιακή Επιτροπή

         Κώστας Κιτιξής

        Γραμματέας ΝΕ

Κινήματος Αλλαγής Πιερίας

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης