ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πρώτος νικητής στον Ημιμαραθώνιο ο Μιχάλης Παρμάκης

Πρώτη στη γενική κατηγορία γυναικών η Χριστίνα Κατζουράκη 

Άτομα όλων των ηλικιών, από κάθε γωνιά της Ελλάδας, από την Κύπρο, από 11 ευρωπαϊκές ακόμη χώρες, δεκάδες εθελοντές, μουσικά σχήματα, 2200 συνολικά εγγραφές (1800 τερματισμοί σε όλα τα αγωνίσματα), αριθμός ρεκόρ για τη διοργάνωση και μία από τις ομορφότερες και γρηγορότερες διαδρομές της χώρας αποτελούν στοιχεία που συνέθεσαν την ταυτότητα της μεγάλης αθλητικής, πολιτιστικής γιορτής: «10ος Ημιμαραθώνιος KATERINI RUN 2019» (Ημιμαραθώνιος, 5χλμ, 1000 μ).

Περισσότερα...

  ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ                          

Αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε και δημόσια τον Βουλευτή Πιερίας Κωνσταντίνο Κουκοδήμο, τόσο για την υποστήριξη των αγώνων Katerini Run 2019”, όσο και γενικότερα των δράσεων του συλλόγου μας.

 Από το Δ.Σ. του Α. Π. Σ. Δρομέων Πιερίας «ΖΕΥΣ»

Περισσότερα...

Περισσότεροι από 2000 αθλητές & αθλήτριες - άτομα όλων των ηλικιών στην αφετηρία

Έτοιμη να φιλοξενήσει την κορυφαία αθλητική  γιορτή  «KATERINI RUN» είναι η  πόλη της Κατερίνης,  την Κυριακή 03 Μαρτίου & ώρα 11:00 π.μ. Τα όμορφα, πρωτότυπα μετάλλια με αποτυπωμένο το «ΤΡΑΙΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ» αναζητούν τον κάτοχό τους, ενώ η διάθεση των αριθμών συμμετοχής ξεκινά αύριο Παρασκευή 01 Μαρτίου από τις 10:00 π.μ. έως τις 14:00 και από τις 17:00 έως τις 20:00 στην Αστική Σχολή (Οδός Ειρήνης 12, τηλ. 23510 47445). Η διάθεση των αριθμών θα συνεχιστεί και το Σάββατο 09:30 π.μ. έως 15:00. 

Περισσότερα...

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                                                                   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  02-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

15:30

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΒΡΟΥΖΟΣ

 

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

15:30

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

15:30

ΝΙΚΟΛΙΤΣ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β

ΠΑΤΣΑΣ

ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

ΣΒΟΡΩΝΟΥ

15:30

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ

ΠΛΟΣΚΑΣ

ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ

15:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΒΙΝΗΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

15:30

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΟΣ

 

ΛΑΙΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

ΡΥΑΚΙΩΝ

15:30

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΜΚΡΙΔΗΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  02-03-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

ΚΑΡΙΤΣΑΣ

15:30

ΠΕΤΣΙ

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΛΕΦΑ

ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ Ι

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  03-03-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

15:30

ΛΑΦΑΤΖΗΣ

ΠΛΟΣΚΑΣ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΒΡΟΝΤΟΥΣ

15:30

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΔΙΟΥ

15:30

ΚΡΟΜΥΔΑΣ

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΤΟΥΛΗΣ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

15:30

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

15:30

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

ΓΚΟΛΕΜΑΣ

 

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΕΞΟΧΗΣ

15:30

ΝΙΚΟΛΙΤΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

 

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ

15:30

ΒΡΕΣΚΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

Β  Δ.Α.Κ.

15:30

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

 

ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  03-03-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

Κ.ΜΗΛΙΑΣ

15:30

ΠΕΤΣΙ

ΒΕΛΛΗΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΟΣ

ΤΣΑΡΑΪ

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 28-02-2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ,ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ,ΤΣΑΡΑΪ,ΓΕΡΜΑΝΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ,ΛΕΦΑ ΚΩΝ,ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ,ΡΟΥΚΑΣ

ΑΠΟΦΑΣΗ

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης