Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο (13 και 14 Απριλίου 2019) το Πρωτάθλημα Υποδομών της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας. 

 Το Πρόγραμμα των Αγώνων, το γήπεδο, η ώρα έναρξης του κάθε αγώνα και ο διαιτητής που έχει οριστεί: 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

10:00

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

11:00

ΑΝΔΡΕΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

12:00

        ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

13:00

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

13-04-2019

09:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

13-04-2019

10:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

13-04-2019

11:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

13-04-2019

12:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

11:00

ΣΤΥΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

11:00

ΚΑΡΑΣΡΑΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

12:15

ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

13:30

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

13:30

ΣΤΥΛΟΣ

ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

09:45

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2

ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

13-04-2019

12:15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

13-04-2019

10:30

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ

13-04-2019

10:30

ΠΕΤΣΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

13-04-2019

12:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

 

  

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

10:00

ΛΕΦΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

11:00

ΛΕΦΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

11:50

ΛΕΦΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

12:40

ΛΕΦΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

14-04-2019

10:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1

ΓΙΩΤΣΑ

14-04-2019

10:00

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

10:00

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 3

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

14-04-2019

11:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2

ΓΙΩΤΣΑ

14-04-2019

11:00

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

11:00

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

14-04-2019

12:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2

ΓΙΩΤΣΑ

14-04-2019

12:00

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

12:00

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

14-04-2019

13:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

ΓΙΩΤΣΑ

14-04-2019

13:00

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

14-04-2019

14:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

09:45

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

11:00

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

11:00

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

12:15

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ

14-04-2019

12:15

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

13:30

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

09:45

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

13:30

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1

Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

14-04-2019

10:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

14-04-2019

14:45

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

14-04-2019

10:30

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 --- ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης