Με τα παιχνίδια της 26ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 13 Απριλίου, καθώς και τα παιχνίδια της 29ης αγωνιστικής της Α' κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 14 Απριλίου 2019, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                                    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-04-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ

17:00

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

17:00

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ

17:00

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

Β΄ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΠΙΣΩ

17:00

ΠΕΤΣΙ

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΝΤΑΜΠΩΣΗ ΙΩΑΝ

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

17:00

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ

ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ 

ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ

ΤΣΑΡΑΪ

ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

17:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΛΕΦΑΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

 

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                          Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                      ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-04-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

Β  Δ.Α.Κ.

17:00

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΒΙΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

Β΄ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΠΙΣΩ

17:00

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

17:00

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ

17:00

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

17:00

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

17:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΔΙΟΥ

17:00

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΛΕΦΑΣ

ΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012

ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

17:00

ΜΕΓΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΙΟΣ

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 11-04-2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ,ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ,ΠΑΤΣΑΣ,ΓΕΡΜΑΝΟΣ,ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β,ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕΤΣΙ,ΓΕΡΜΑΝΟΣ,ΠΑΤΣΑΣ,ΤΣΑΡΑΪ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΑΠΟΦΑΣΗ

 

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης