Μετά την ανάπαυλα του Σαββατοκύριακου της Αποκριάς συνεχίζεται το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας. Την ερχόμενη Κυριακή 17 Μαρτίου είναι η 23η αγωνιστική με ώρα έναρξης των αγώνων 16.00 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2018-2019 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Α΄  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                      ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

        23  η αγωνιστική

    1     17/3/2019      16.00   Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

    2     17/3/2019      16.00    Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

    3     17/3/2019      16.00    ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

    4     17/3/2019      16.00    Ν.ΠΟΡΩΝ                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998     - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

    5     17/3/2019      16.00    Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ       Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012     - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

    6     17/3/2019      16.00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

    7     17/3/2019      16.00    Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                         - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

    8     17/3/2019      16.00    ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                          - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

        24  η αγωνιστική

    1     24/3/2019      16:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

    2     24/3/2019      16:00    Β  Δ.Α.Κ.                       ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                  - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

    3     24/3/2019      16:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ                              - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

    4     24/3/2019      16:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    5     24/3/2019      16:00    ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ              - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998

    6     24/3/2019      16:00    ΕΞΟΧΗΣ                       ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ                           - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

    7     24/3/2019      16:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012

    8     24/3/2019      16:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

 

        25  η αγωνιστική - ΤΕΤΑΡΤΗ

    1     27/3/2019      16:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ                              - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

    2     27/3/2019      16:00    Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                         - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012

    3     27/3/2019      16:00    Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

    4     27/3/2019      16:00    Ν.ΠΟΡΩΝ                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998     - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

    5     27/3/2019      16:00    ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                          - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

    6     27/3/2019      16:00    ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

    7     27/3/2019      16:00    Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

    8     27/3/2019      16:00    ΔΙΟΥ                            ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ                                    - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

        26  η αγωνιστική

    1     31/3/2019      17:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

    2     31/3/2019      17:00    ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ              - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

    3     31/3/2019      17:00    ΕΞΟΧΗΣ                       ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ                           - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    4     31/3/2019      17:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

    5     31/3/2019      17:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

    6     31/3/2019      17:00    Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

    7     31/3/2019      17:00    Β  Δ.Α.Κ.                       ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                  - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

    8     31/3/2019      17:00    Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ       Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012     - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998

        27  η αγωνιστική

    1      7/4/2019      17:00    ΔΙΟΥ                            ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ                                    - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

    2      7/4/2019      17:00    Β  Δ.Α.Κ.                       ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                  - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

    3      7/4/2019      17:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

    4      7/4/2019      17:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ                              - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

    5      7/4/2019      17:00    ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012

    6      7/4/2019      17:00    Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                         - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998

    7      7/4/2019      17:00    ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                          - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

    8      7/4/2019      17:00    Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

        28  η αγωνιστική - ΤΕΤΑΡΤΗ

    1     11/4/2019      17:00    Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ       Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012     - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

    2     11/4/2019      17:00    ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ              - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

    3     11/4/2019      17:00    ΕΞΟΧΗΣ                       ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ                           - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

    4     11/4/2019      17:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

    5     11/4/2019      17:00    Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    6     11/4/2019      17:00    Ν.ΠΟΡΩΝ                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998     - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

    7     11/4/2019      17:00    ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                          - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

    8     11/4/2019      17:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

        29  η αγωνιστική

    1     14/4/2019      17:00    Β  Δ.Α.Κ.                       ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                  - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

    2     14/4/2019      17:00    Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                         - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

    3     14/4/2019      17:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

    4     14/4/2019      17:00    ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ              - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

    5     14/4/2019      17:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ                              - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

    6     14/4/2019      17:00    Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

    7     14/4/2019      17:00    ΔΙΟΥ                            ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ                                    - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998

    8     14/4/2019      17:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012

        30  η αγωνιστική

    1     21/4/2019      17:00    Ν.ΠΟΡΩΝ                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998     - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

    2     21/4/2019      17:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

    3     21/4/2019      17:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

    4     21/4/2019      17:00    Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

    5     21/4/2019      17:00    ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                          - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

    6     21/4/2019      17:00    ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ                   - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

    7     21/4/2019      17:00    Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

    8     21/4/2019      17:00    Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ       Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012     - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης