ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ & 10ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

10:00

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

10:50

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΓΙΩΤΣΑ

09-02-2019

12:10

ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

12:30

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2,

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

09-02-2019

10:00

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΓΙΩΤΣΑ

09-02-2019

10:00

ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

09-02-2019

11:00

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΓΙΩΤΣΑ

09-02-2019

11:00

ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

09-02-2019

12:00

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

09-02-2019

13:00

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΓΙΩΤΣΑ

09-02-2019

13:00

ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

09-02-2019

14:00

ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

09:30

ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

10:45

ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

10:45

ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

14:55

ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

09:30

ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

14:55

ΠΕΤΣΙ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2, ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

Ι. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ

09-02-2019

10:30

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1

Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

09-02-2019

10:30

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

“ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ”

09-02-2019

10:30

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

09-02-2019

10:30

ΠΕΤΣΙ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

09-02-2019

16:10

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

10:00

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

11:00

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

12:00

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

10-02-2019

10:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

10-02-2019

11:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

10-02-2019

12:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

10-02-2019

13:00

ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

10-02-2019

14:00

ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

10:50

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

12:05

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

12:05

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

13:20

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

13:20

ΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

10:50

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

10-02-2019

10:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

10-02-2019

09:30

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

 

 

 

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης